Chcete zmeniť politiku a politikov?

ludiapodlaelementov-chcete-zmenit-politiku-a-politikov-featured

Keď sa povie politika väčšine ľudí sa postavia vlasy na hlave. Prečo je tomu tak? Lebo väčšina politikov sa nestará o záujmy ľudí, ale len a len o svoje dobro a plné vrecko svoje a svojho sponzora – finančnej skupiny. Pritom by sa mali starať o to, aby sa ľudia mali dobre a z roka na rok lepšie a lepšie. Teraz si možno poviete, že to je sci-fi. Ale videli ste niekde firmu ktorá by mala systém riadenia a hospodárenia ako má štát? Nie! Taká firma nemá možnosť prežiť na trhu. V súčastnosti je väčšina štátov umelo udržiavaná a nad vodou sa drží len tak tak. Je vôbec možné, aby to takto fungovalo? Ako sa to môže zmeniť?

Každá umelo udržiavaná vec, firma a aj štát sa jedného dňa zrútia. My to môžeme priamo len málo ovplyvniť raz za 4 roky, keď sú voľby, ale potom je to v rukách zvolených politikov, ktorí pred voľbami sľubujú hory aj doly a niekedy aj modré z neba :-).

Realita je však iná. Politici si neuvedomujú, že tu máme ešte vyššiu moc, a to prírodné a vesmírne zákony – Božie zákony. Naši predkovia hovorili, že „Božie mlyny melú pomaly, ale spravodlivo“. Preto majú politici problém, keď niečo sľúbia a nedodržia. Poviete si, veď čo už sa môže stať takému politikovi? Má imunitu. Žiaden politik sveta ale nemá vesmírnu – Božiu imunitu. Ja dnes nepoznám politika, ktorý by bol šťastný a zdravý. Niektorí politici alebo aj bohatí ľudia, ktorých som stretol tvrdili, že sú bohatí, zdraví a že ešte aj trošku šťastia by nezaškodilo. Ja som im odpovedal, že možno sú bohatí ale určite nie sú šťastní ani zdraví. Po krátkej diagnostike a konzultácií sa ukázali ich zdravotné problémy. A čo šťastie? Pozrite sa mnohým politikom a bohatým ľuďom do očí a uvidíte stres, smútok a chorobu!!! Prečo je tomu tak? Lebo porušujú vesmírne – Božie zákony a tie sa nedajú obísť.

Preto, keď sa povie politika a politik, sú ľudia väčšinou nahnevaní. Pretože politici kupujú drahé autá, počítače, domy, tendre vyhrávajú ich známi a keď chce niekto čerpať eurofondy musí v tom „vedieť chodiť“, prípadne niekoho dobre podplatiť. Ale ja sa nad tým vôbec nerozčuľujem. Ja som volil, voľby niekto vyhral a ak nedodrží to, čo sľuboval, tak za to zaplatí vyššiu – Božiu alebo pre neveriacich vesmírnu daň.

Videli ste deti politikov alebo bohatých ľudí? Časť z nich má vážne problémy, ako napríklad to, že sú autisti, alebo inak zdravotne postihnutí, ďalšia časť berie drogy a takto by som mohol pokračovať. Viete čo by dala nejedna žena politika alebo bohatého za zdravé a normálne dieťa? Všetko! Ale za špinavé peniaze si to určite nekúpi. Nestretol som politika, ktorý by mal užasnú rodinu a deti milovali svojho otca, nie pre to že je bohatý politik a dá im peniaze, ale pre to, že je to ich otec. Koľko politikov v našej a vašej krajne je takých, že si ich ľudia naozaj vážia a milujú ich pre to akí sú? U nás na Slovensku je súčasný premiér v roku 2013 zároveň najobľúbenejším ale aj najneobľúbenejším politikom. Teraz si predstavte, že cca 2 milióny ľudí naňho nadáva a praje mu rôzne zlé veci.

Ako sa môže takýto človek dožiť vysokého veku, a to ešte v zdraví a šťastí? Toto je skutočné sci-fi! Väčšina politikov, či bohatých ľudí, roky trpí na ťažké zdravotné problémy a nedožijú sa vysokého veku. Prirodzený biologický vek človeka je 120 rokov. Zomrieť rýchlo alebo v spánku je dar a zároveň odmena, a tú si musíte zaslúžiť. Veď načo sú politikom a bohatým ľuďom milióny, keď aj tak posledných 10 až 30 rokov trpia v strese vo vzťahoch a so zdravotnými problémami a aj tak zomrú o 20 až 30 rokov skôr, ako keby dodržiavali vesmírne – Božie zákony. Pravidlo „nevedomosť vesmírnych – Božích zákonov neospravedlňuje“ stále platí.

Tu sa treba zastaviť a zamyslieť sa, kto z vás by neklamal, nekradol a nepríjmal úplatky, keby bol na ich mieste? Ak ste povedali, že vy určite nie, tak vám neverím, lebo každý z nás už klamal alebo niekedy niečo niekde zobral – ukradol, inak povedané nenávratne si to požičal napr. pero z kancelárie. Preto nemáme právo nadávať na politikov, že nás klamu a okrádajú, lebo aj my to robíme, ale v malom. Niekto môže namietať, ak zoberiete – ukradnete 0,01€ tak ste malý zlodej a ak niekto ukradne 1 000 000,-€ tak je veľký zlodej. Ale zlodej je vždy zlodej a klamár je vždy klamár a je jedno, aký má na to dôvod, lebo pravda vždy vyjde na povrch.

Môžeme to však pomaly a postupne zmeniť, tým že prestaneme klamať a kradnúť my. Vyskúšajte si to a zistíte, aké je to ťažké.

Ja to tiež veľmi dobre poznám, ak som druhým niekedy niečo zobral, už túto vec ani situáciu nevrátim naspäť, ale dnes už som im to niekoľko násobne vrátil. V prípade, že nie som v kontakte s dotyčnou osobou, pomáham iným – financiami alebo službou…., tým si čistím staré hriechy a energie. S klamaním to je ťažšie preto, lebo musíte hľadať slová aby ste neklamali a zároveň blízkej osobe neubližovali tým, že poviete pravdu.

Ak by sme sa všetci ľudia snažili takto žiť, verte že by aj naši politici inak vyzerali a vyzerala by inak aj naša krajná a celý svet, lebo politici sú sčasti našim zrkadlom. Ak chceme niekoho zmeniť, máme iba jedinú možnosť, a to začať od seba. Buďme lepší ľudia ako sme boli včera. Žime v pravde a porozumení a uvidíte ako sa zmení svet. Posielajme lásku a svetlo naším politikom, predstavujme si akí sú dobrí, ako sa snažia robiť veci pre nás ľudí a keď by sme to robili všetci voliči na Slovensku, tak by sa o našich politikoch hovorilo po celom svete, ale len v pozitívnom svetle.

Tri kroky ako zmeniť seba politikov a celý svet a to môžeme urobiť všetci ak chceme zmenu:
1. Žime v pravde a prestaňme klamať
2. Žime čestne a prestaňme okrádať
3. Žime v láske posielajme a rozdávajme politikom a ľuďom okolo lásku a svetlo.

Zdieľať:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podobné